Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hubněte rychle

 Žádné šílené triky a deprivace diety zde. Těchto 10 inteligentní nové strategie vám pomůže zbavit tuku a udržet si ho .

Použijte tuk spalovat tuk .
Snaží se nám opět podařilo ztratit ty poslední 10 liber ? Slyšíme vás . Ve skutečnosti 50 procent žen tvrdí, že během šesti měsíců získají zpět nějakou váhu se jim podařilo zbavit . A více než čtvrtina se držela dietu tolikrát , že jsem ztratil přehled o počtu . No, připravte se zastavit nekonečné yo - yoing : Věda má konečně přijít s jednoduchými, průkopnických řešení pro trvalé hubnutí. Zapsali jsme se s předními odborníky v oboru a prohledali nejnovější výzkum , aby vám hubená na vše, co potřebujete k dosažení vašich cílů, slim- dolů a zůstat tam .
Udělej si svůj tuk spalovat tuk .
 
Vážně : Váš měkká tuková tkáň vám pomůže zbavit liber . Jak na to? Stejně jako existuje více než jeden druh tuku v potravě , je tu více než jeden typ ve vašem těle. Bílá tuk je špatné věci budete chtít praštit . Ale druhý druh , hnědá tuk, vlastně svítilny kalorií . " Až 80 procent dospělých má hnědé tukové zásoby v těle ," říká Aaron M. Cypess , MD, PhD,docent lékařství na Joslin Diabetes Center a Harvard Medical School. Více se dozvíte na stránkách o hubnutí.
 
Tato dobrá tuk je silný, protože je to plné mitochondrií , části buněk, které generují teplo. Pokud je aktivován, může za pouhých dvě unce hnědé tukové spolykat až 20 procent vašeho těla kalorií.
Cvičení je jedním z nejlepších způsobů , jak dostat své hnědého tuku v zařízení . Ve studii vědci z Dana- Farber Cancer Institute Harvardovy univerzity zjistil, že pracuje se uvolňuje hormon irisin , který přeměňuje tuk bílé až po hnědou . Cvičení na půl hodiny alespoň pět dní v týdnu zase až hořet .