Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cvičení na břišáky

Jak nejlépe cvičit břicho ? Jaké jsou nejlepší cviky na břicho?

Ne Drtí pracovat vaše abs , ale existují účinnější core - centric cvičení . Studie z San Diego State University ukázala, ževertikální židle koleno navýšení , například , stimuluje až 210 procent více břišní aktivitu než běžné krize !
 
Svaly jsou také nedílnou součástí tahy a dřepy , z nichž oba jsou účinnější než drtí . Oni také spálit více kalorií , což vám navíc muziky za každé opakování můžete provést .
 
2 / Jak mám trénovat na maximální odbourávání tuků ?
Jít tvrdě a jít těžké. Vysoké intenzitě cvičení bylo prokázáno, že stimulují lipolytické hormonů , včetně růstového hormonu a adrenalinu , které podporují větší po cvičení na sílu a tuku burning.1 Tento po vypálení efekt je spojen s podporu v metabolismu , známý jako nadměrné post- cvičení spotřeba kyslíku ( EPOC ) .
 
Velkoobjemový celotělová rezistenční trénink výrazně zvyšuje výdej energie až 72 hodin po cvičení v obou vyškoleni a netrénovaný subjects.2 , 3 Ve skutečnosti,studie z National Taiwan Normal University zjistili, že EPOC po tréninku s těžšími váhami , 75 procent z jedné rep max ( 1RM ) - je delší než po tréninku s lehčími váhami na 50 procent 1RM .
 
Zjednodušeně řečeno, je těžší a těžší, budete trénovat v posilovně , tím více spálíte , když budete hotovi zvedání .
 
3 / Proč je Žaludek tuk tak těžké ztratit ?
Každý je jiný, aležaludek je obecně těla oblíbené místo pro ukládání a držet tuku i na přísnou dietu a fitness plán. Když jsem soutěžil v kulturistice , mé nižší abs byli poslední se objeví před show . Hormonální změny, které vyplývají z nedostatku řádného spánku , stres a stárnutí přidat více tuku do svého pasu . A jen některé cviky jsou efektivní.. na břicho.
 
 
 
Bohužel , neexistuje žádná taková věc jako rychlé řešení , je to všechno o správné výživě , konzistentní výkon a celkovou kalorický výdej .
 
4 / Jak dlouho to bude trvat dostat šest-pack ?
To je asi nejčastější otázka, kterou jsme slyšeli od našich klientů na CircuitFIT . Neexistuje žádný jistý-oheň odpověď , protože mnoho faktorů, jsou zapojeni , včetně aktuálního tělesného tuku , vaše fyzické zdatnosti , cvičením , je vaše strava , stres a vaše délkou spánku a kvality.
 
Bez ohledu na to , nebudete stavět šest -pack přes noc. Musíte dát skutečnou práci a dát mu čas. Získejte fitness a výživy plán spolu a sledovat jej důsledně po dobu alespoň 12 týdnů, než se očekávat viditelné výsledky .
 
5 / Co bych měl jíst , aby bylo možné získat Ripped Abs ?
Méně sacharidů a více bílkovin ! Držte se výživné sacharidů , jako celá zrna a zeleniny , a ujistěte se, že každý jídlo nebo svačinu obsahující protein zdroj , jako je kuřecí maso, ryby, nebo netučného řeckého jogurtu . Nebojte se tuku , nicméně. Zahrnout dobré tuky z ryb , rybí tuk, ořechy, olivy a avokádo ve vaší stravě .
 
Já osobně mám 3-4 celé jídlo jídla a 1-2 protein třese na den. Mám můj třese pre-a post - cvičení na školicích dnů . Je to všechno o výběru celé ovoce a zeleniny a nutričně bohaté , komplexní sacharidy . Moje strava obsahuje celá vejce , sladké brambory , řecký jogurt , ryby, kuřecí, hovězí , ořechy , olivový olej, mandlový máslo , ovoce, zelenina , quinoa a další výživné obilí .
 
 
 
6 / Mohu si Ripped tím, že doplněk ?
Nezapomeňte, že doplňky musí doplnit něco . Pokud se chcete dostat roztrhaný a budovat svalovou hmotu , musíte vystoupit zadek a dělat práci ! Vždycky doporučuji , aby moji klienti mají solidní školení a nutriční režim, na místě , než se přidat doplňky do jejich programů. Když jste připraveni přidat ke spalování tuků produkt , vyberte jednu složku s podpořena publikovanými studiemi . Cviky na břicho spolu s tímto by měli pomáhat.
 
Kofein , CH- 19 Sladká paprika extrakt , a malinovou keton jsou podpořeny kvalitní výzkum. To jsou některé ze složek , které používáme v našem PharmaFreak spalovač tuku , Ripped Freak .
 
7 / budu moci udržet mé výsledky Jednou jsem přestat používat spalovač tuku ?
Samozřejmě ! Tak dlouho, jak budete pokračovat tvrdě trénovat a následovat solidní nutriční plán , budete udržovat vaše výsledky bez hacku a doplňky . Většina lidí jíst Super Clean a trénovat tvrději než kdy jindy , přičemž doplňky , ale vrátit do svých starých způsobů , líný , jakmile se zastaví. To vede k obávané " jo-jo syndrom ", který ničí těžce vydělané výsledky. Konzistence je klíčem .
 
8 / Je to jednodušší pro muže a ženy , jak získat Ripped Abs ?
 
Obecně platí, že muži mohou dosáhnout šest -pack stav snadněji než ženy , protože produkují více testosteronu , což jim umožní vybudovat více svalové hmoty a spálit více kalorií při cvičení a odpočinku .
 
Ženy mají těžší , protože jejich hormonální a svalové make-up , který je jedním z hlavních důvodů, proč jsme zdůrazňují látkou nebo funkční vleky s našimi klientky .
 
To znamená, že čím jsme starší , tím těžší je pro obě pohlaví se dostat šest -pack . Naše hladiny hormonů přirozeně klesat. Nicméně, výzkum ukazuje, že silový trénink může zvýšit svalové hmoty a síly , která nám pomáhá zůstat roztrhl .
 
Pumping iron je klíč. Správná výživa a doplňky mohou také pomoci přirozeně zvýšit klíčové budování svalů a spalování tuků hormony.
 
9 / Co když nechcete, aby se Six -Pack , ale jen ploché břicho ?
Počkat, kdo nechce, šest -pack ? OK , i když chcete jen ploché břicho , doporučuji trénovat vaše abs ze všech úhlů 3-5 krát týdně vybudovat silné jádro, které nejen dobře vypadá , ale také vám pomůže lépe a zůstat bez zranění . Podívejte se na mé oblíbené cviky na břicho .
 
10 / Jaké jsou největší chyby , kterých se , když to přijde k získání bytu Abs ?
Devadesát devět procent času, kdy klienti nejsou k dosažení požadovaných výsledků , oni konzumují příliš mnoho kalorií , takže špatné volby potravin , nebo obojí. Tomu se můžete vyhnout tím, že sleduje váš pokrok . Kromě psaní se opakování a soubory , udržet jídlo deník. Dokumentace svůj denní pokrok je velmi důležité, protože to umožňuje podívat se zpět , prohlížet, a vyladit svůj plán .
 
 
 
Každý reaguje jinak , a tak zjistit, co funguje nejlépe , poznat své tělo a naslouchat jejich zpětnou vazbu.
 
Další účinné cviky na břicho kliknutím zde.