Jdi na obsah Jdi na menu
 


Břišáky

 Zde je 6 jednoduchých kroků , jak získat ploché břicho .

 
1. . jak vaše tělo funguje.
 
Máte-li pochopit, jak svaly pracují , bude snazší je správně používat , když cvičíte . Ujistěte se, že vaše břišní cvičení zahrnuje cviky pro práci strany vašeho trupu a cvičení , které pracují břišní svaly, které stékají uprostřed vašeho břicha a definovat šest -pack .
 
2. . vstát
 
Vyhněte se dlouhým obdobím posezení . Nábytek a smlouvu vaše břišní svaly , když jste v práci nebo při provádění stůl pracovní místa doma. Chcete-li to zcela vydechněte a zatáhněte pupík směrem k páteři do . Držte břišní svaly v této pozici , jak jste nádechu znovu. Relax vaše břišní svaly na jedné dechového cyklu před opakováním toto cvičení pět až 10 krát. Přemýšlejte o své držení těla , když stojíte . Správné držení těla podporuje silné jádro a silné jádro bude podporovat lepší držení těla.
 
3. . Stabilita školení
 
Při provádění cvičení dělat cvičení ve stoje a přidejte nestabilní povrch pod nohama jako kolotavou desce nebo Bosu míč (cvičení míč , který byl snížen na polovinu s platformou na dně ) . Tímto způsobem budete muset zapřít své jádro a používat vaše břišní svaly vyrovnat a zůstat ve vzpřímené poloze. Můžete si přidat tento druh bilance výzvu jakéhokoliv cvičení .
 
4 . Přesunutí více
 
Vaše náhodné denní aktivity také hrají obrovskou roli v tom, kolik kalorií spálíte každý den. Fantazie termín je non- cvičení činnost termogeneze ( NEAT ) , která v podstatě je energie, kterou používáte pro vše, co není jíst , spát nebo špičaté cvičení . To zahrnuje věci jako práce, práce související úkoly , ošívat se , žvýkačky a chůzi . Všechny tyto přidat až vám pomůže spálit přebytečný břišní tuk .
 
5 . Pijte více vody
 
Pít vodu zůstat pod napětím a aktivní. Vyhněte se vysoce kalorické sportovní nápoje a chcete-li nějaký přidat chuť , přidejte trochu čerstvého z citronu nebo limetky pro nízkou cenu a zdravou alternativou . Snažte se pít polovinu své tělesné hmotnosti v uncí vody každý den.
 
6 . Vyhněte balených potravin
 
Komerčně balené potravinářské výrobky , jako jsou hranolky, sušenky , polévkové směsi , oběd maso, salátové zálivky a rychlého občerstvení často obsahují glutamát sodný , nebo MSG . To je chuť zvyšující jídlo dramaticky stimuluje chuť k jídlu , působí tmely a můžete přidat více tuku na vašem těle .
 
Pamatujte si, že s cílem získat ploché břicho , které potřebujete spojit dobrá strava s dobrou vzdělávacího programu a dobrých genů . Nikdo nemá dokonalou bránice , ale můžete vytěžit maximum z toho, co máte s chytrými životního stylu rozhodování.